В НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області підвели підсумки діяльності за 2012 рік

В НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області підвели підсумки діяльності за 2012 рік

30 січня в НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області була проведена нарада щодо підведення підсумків навчально - методичної діяльності Центру за 2012 рік.

Зі звітом про роботу установи за рік виступив керівник Центру полковник служби цивільного захисту Степанов Сергій Миколайович. Він проаналізував роботу навчально – методичного центру та акцентував увагу присутніх на окремих, найбільш проблемних питаннях в роботі колективу. Також у своєму виступі начальник центру проаналізував хід виконання плану комплектування, загальний показник якого складає 94%.

Насиченою була доповідь начальника обласних курсів підвищення кваліфікації

Кирилюка Володимира Віталійовича. Особливо детально він проаналізував організацію навчання за функціональною програмою осіб керівного складу цивільної оборони та інших управлінських кадрів і фахівців, на яких поширюється дія законів у сфері цивільного захисту а також продемонстрував присутнім показники виконання плану комплектування по районах і містах обласного підпорядкування у вигляді графіків та діаграм.

З детальним звітом про виконану роботу за поточний рік на міських курсах ЦО виступив завідувач Дев’ятий Сергій Миколайович. Він акцентував увагу присутніх, що на протязі 2012 року відповідно до план-графіків проведення на підприємствах, установах та організаціях м.Вінниці та Вінницького району спеціальних об’єктових навчань, тренувань з цивільного захисту та навчально - тренувальних занять на потенційно-небезпечних об’єктах з відпрацюванням дій за можливими аварійними ситуаціями фахівці міських курсів надавали консультаційно-методичну допомогу керівництву підприємств, установ та організацій з питань підготовки та проведення спеціальних навчань, тренувань з практичним відпрацюванням дій за планами реагування на надзвичайні ситуації, планами локалізації і ліквідації аварій та навчання виробничого персоналу способам захисту і діям у надзвичайних ситуація. Загалом же виконання плану комплектування Вінницьких міських курсів ЦО ІІ категорії слухачами у 2012 році склало 100,7%.

Про діяльність методичного кабінету прозвітувала його завідуюча Вовченко Наталя Олександрівна. Доповідач проаналізувала результати методичної роботи Центру за 2012 рік. Зупинилась на конкретних досягненнях методистів, а також окреслила основні напрямки роботи на 2013 рік.

Підбиваючи підсумки наради, начальник Центру Степанов С.М. визначив основні завдання діяльності навчально – методичного центру на 2013 рік:

1. Виконати в повному обсязі заходи плану роботи Центру на 2013 рік.

2. Успішно пройти сертифікацію Центру.

3. Виконати план комплектування Центру слухачами на 100%.

4. Відпрацювати та запровадити в навчальний процес дистанційну форму навчання та інші.

Методист методичного кабінету Чагайда М.О.

© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку