Педагогічні працівники Тиврівського району удосконалюють знання з напрямку «ЦЗ та БЖД»

22 грудня на базі ЗОШ І-ІІІ смт. Сутиски Тиврівського р-ну відбувся семінар для директорів загальноосвітніх навчальних закладів району на тему: «Організація роботи з напрямку - цивільний захист та безпека життєдіяльності в ЗНЗ».

Організаторами заходу виступили: НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області ( а саме працівники ОМК БЖД населення) та відділ освіти Тиврівської РДА. Доклали зусиль, ретельно підготували та якісно провели семінар представники адміністрації ЗОШ І-ІІІ смт. Сутиски – директор Марія Дідух та заступник директора з навчально-виховної роботи Олександр Яцюк.

Метою заходу було ознайомлення призначених осіб з питань цивільного захисту загальноосвітніх навчальних закладів Тиврівського району, отже методисти Центру ознайомили учасників семінару з:

- документами, які регламентують організацію роботи з цивільного захисту в навчальних закладах;

- плануванням роботи з цивільного захисту в навчальних закладах;

- організацією і проведенням навчання з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності з учнями, педагогічними працівниками та персоналом навчального закладу;

- організацією і проведенням практичних заходів з цивільного захисту.

Основним завданням організатори заходу визначили надання практичної допомоги призначеним особам з питань цивільного захисту загальноосвітніх навчальних закладів Тиврівського району в організації роботи з цивільного захисту в школах.

В ході семінару, під час засідання «Круглого столу», керівники навчальних закладів обговорили питання, які стосувались удосконалення якості навчально-виховної роботи з учнівською молоддю щодо особистої і колективної безпеки та підготовки їх до вмілих дій у разі загрози або виникнення надзвичайної, нестандартної побутової ситуації. Надзвичайний інтерес присутніх викликав огляд захисної споруди, розташованої у підвальному приміщенні школи, її обладнання та режим роботи.

Педагоги також обмінялись досвідом проведення заходів з цивільного захисту в загальноосвітніх навчальних закладах Тиврівського району, керівники освітніх закладів мали змогу побачити правильно оформлений інформаційно-довідковий куточок з питань ЦЗ та обговорити важливе для сьогодення питання створення безпечних умов перебування учнів у навчальному закладі. Наприкінці семінару, його учасники отримали в електроному варіанті керівні документи, а також зразки документів, які розробляються у навчальному закладі та навчально-методичні наробки працівників методичного кабінету.

Підводячи підсумки, методист відділу освіти Тиврівської РДА Наталя Грицишина подякувала організаторам за надзвичайно інформативний, змістовний та цікавий захід.

Методист ОМК БЖД населення

О.Гловацька

© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку