Підготовка керівники дошкільних навчальних закладів

Підготовка керівники дошкільних навчальних закладів

 

В період з 19 по 21  лютого 2018 року згідно з планом комплектування НМЦ ЦЗ та БЖД області на курсах удосконалення керівних кадрів пройшли підготовку керівники дошкільних навчальних закладів. Група укомплектована слухачами відповідно до плану комплектування.       Керівники дошкільних навчальних закладів віднеслись до занять з почуттям відповідальності за організацію цивільного захисту на відповідних територіях.

Враховуючи те. що на території області 26 вересня в Калинівському районі на військовому арсеналі відбулись вибухи боєприпасів, і в результаті постраждали також  навчальні  заклади населених пунктів, що попали у зону ураження, тому підвищений інтерес і зацікавлення було до тем з питань евакуації, підготовки учасників навчально-виховного процесу дій у надзвичайних ситуацій, обрахунку збитків нанесених надзвичайною ситуацією.

 В процесі занять зроблено наголос та детально доведено питання організації  евакуації у навчальних закладах,  підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях . Заняття пройшли на високому методичному рівні з використанням інноваційних технологій навчання.

Більше уваги приділялось з відпрацювання практичних завдань по організації цивільного захисту на відповідних територіях, відпрацювання рішень керівника на виконання завдань ЦЗ. На завершення занять усі слухачі пройшли тестування з програми підготовки, показали високий результат підготовки. Слухачі залишили позитивні враження та відгуки з організації та проведення навчання.

 

Керівник групи -  викладач Гречка В.М.

 

© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку