Підведення підсумків роботи Центру за 2014 рік

Підведення підсумків роботи Центру за 2014 рік

22 січня в НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області були проведені загальні збори щодо підведення підсумків діяльності Центру за 2014 рік та визначення пріоритетних завдань на 2015 рік.

У роботі зборів взяли участь всі працівники Центру, а також представник Департаменту цивільного захисту Вінницької обласної державної адміністрації Ніколаєв Б.М. – заступник директора Департаменту-начальник Управління ЦЗ, організації навчання та забезпечення діяльності і представник ГУ ДСНС України у Вінницькій області полковник служби ЦЗ Вінниченко Б.Б.- заступник начальника Управління організації заходів ЦЗ.

Відкрив збори начальник Центру Чухрій Ю.В. Він також представив присутнім гостей заходу та оголосив план його проведення.

З детальним звітом про роботу свого підрозділу виступив начальник обласних та м.Вінниці курсів удосконалення керівних кадрів Кирилюк В.В. В першу чергу він проаналізував стан виконання Плану комплектування Центру слухачами за 2014 рік, загальний показник якого склав 95 відсотків. Це один з найкращих результатів за останні роки.

Доповідач також наголосив, що протягом 2014 року Центром проводилось спеціальне навчання з питань пожежної безпеки за двома Програмами,а також розпочато проведення спеціального навчання з домедичної підготовки. Запровадження даних видів навчань по-перше: розширило перелік видів освітніх платних послуг, що надає Центр, по - друге: збільшило наповнення спеціального фонду.

Ще одним вагомим здобутком минулого року виступаючий назвав подальше впровадження дистанційної форми навчання слухачів, яка безумовно, має ряд значних переваг і в перспективі повинна зайняти належне місце серед інших форм навчальної діяльності Центру. За дистанційною формою пройшли навчання 4 групи слухачів (128 осіб).

Про зміст та ефективність роботи обласного методичного кабінету БЖД населення за минулий рік прозвітувала його завідувач Вовченко Н.О. Вона зупинилась на конкретних досягненнях методистів у 2014 році, провела порівняльний аналіз за напрямками методичної роботи з попереднім роком, а також окреслила основні завдання підрозділу на 2015 рік.

Головний бухгалтер Центру Куликовська М.В. проінформувала присутніх про фінансово-господарську діяльність установи в 2014 році. В своєму виступі вона зазначила, що наповнення спеціального фонду в 2014 році зросло майже вдвічі (в порівнянні з попереднім роком), і в цьому в-першу чергу значна заслуга самих педагогічних працівників, зокрема циклу практичної підготовки, котрі надають якісні освітні послуги і з кожним роком збільшують перелік їх видів.

Зі звітом про діяльність адміністративно-господарського відділення виступив помічник начальника з МТЗ Гаврилішен А.П. Він наголосив, що діяльність даного структурного підрозділу протягом року була направлена на створення та підтримання належних умов для ефективної роботи всіх працівників Центру; якісне обслуговування і ремонт приміщень та офісної техніки; облік і зберігання матеріальних цінностей та ін. Планом розвитку і удосконалення навчальної матеріально-технічної бази Центру на 2015 рік передбачено проведення поточного ремонту окремих приміщень, виготовлення та встановлення стендів в навчальних аудиторіях, закупівлю комп’ютерної та офісної техніки та ін.

Узагальнив роботу установи за рік начальник Центру Чухрій Ю. В., а також у своєму виступі він акцентував увагу присутніх на окремих, найбільш проблемних та невирішених питаннях в роботі колективу.

Підводячи підсумки, керівник визначив основні завдання діяльності навчально – методичного центру на 2015 рік:

- Спільно з Департаментом ЦЗ ОДА та ГУДСНС України у Вінницькій області організувати якісне виконання Плану комплектування з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2015 рік.

- Забезпечити методичний супровід підприємств, установ, організацій, що проводять спеціальні об’єктові навчання і тренування з питань цивільного захисту.

- Продовжити розвиток сфери платних послуг в галузі пожежної безпеки, охорони праці, домедичної допомоги та інших галузей відповідно до потреб регіону.

- Завершити роботу щодо отримання ліцензії на освітню діяльність та погодити програми навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки.

- Проводити інформаційно-роз`яснювальну роботу з метою підвищення рівня обізнаності населення області з питань цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки, а також здійснення просвітницьких і практично-навчальних заходів з підготовки населення до дій в умовах вчинення терористичного акту.

- Здійснювати якісний методичний супровід навчання населення діям у надзвичайних, нестандартних побутових ситуаціях за місцем роботи, навчання та проживання.

Завідувач обласного

методичного кабінету БЖД населення

Наталя Вовченко

© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку