Планове засідання методичної комісії № 1

Планове засідання методичної комісії № 1

У Навчально - методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області пройшло планове засідання методичної комісії №1. До уваги педагогічних працівників були представлені такі питання:

        1. Розгляд та обговорення робочих навчальних програм:

-       керівники органів місцевого самоврядування (голови, заступники, секретарі об’єднаних територіальних громад);

-       програма спеціальної підготовки осіб, які залучаються підприємствами, установами, організаціями до проведення інструктажів, навчання і  перевірки знань з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки.

 

          2. Інформація щодо використання в практичній діяльності педагогічних працівників обласних та м. Вінниця курсів удосконалення керівних кадрів положень «Практичного порадника з реалізації основних заходів цивільного захисту в умовах реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні», пов’язаних з організацією і здійснення заходів з питань цивільного захисту на місцевому рівні.

                                                                                            

         3. Організація роботи над другим виконавчим етапом єдиної науково – методичною теми «Удосконалення організаційного науково – методичного процесу та змісту діяльності педагогічних працівників Центру шляхом застосування інноваційних технологій для створення високоефективного освітнього середовища».  

Всі члени методичної комісії  приймали  активну участь у обговоренні питань.

                                                                          

 Голова методичної комісії № 1

М.Г. Москаленко

© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку