Працівники Гайсинського відділення ПАТ «Вінницягаз» - переможці огляд-конкурсу, що відбувся в рамках Місячника цивільного захисту

                                            Працівники Гайсинського відділення ПАТ «Вінницягаз» - переможці огляд-конкурсу,                                            що відбувся  в рамках Місячника цивільного захисту

        Згідно «Плану основних заходів цивільного захисту Вінницької області на 2018 рік», затвердженого головою обласної державної адміністрації від 17.01.2018 року №20, з 15 вересня по 17 жовтня в  області проходив Місячник цивільного захисту. В рамках Місячника ЦЗ, серед підприємств, установ та  організацій області відбулись районні та міські огляд-конкурси.

        Особливу увагу заходам цивільного захисту приділила Регіональна газова компанія ПАТ «Вінницягаз» на чолі з Головою правління О.А.Криваком. Найбільш активними та професійними серед відділень компанії під час проведення заходів виявились працівники Гайсинщини. В.о. Начальника Гайсинського відділення ПАТ «Вінницягаз» І.П.Гаман провів нараду з керівниками структурних підрозділів  щодо  удосконалення  системи  підготовки з цивільного захисту у відділенні. Фахівцями відпрацьовано документацію ланок, затверджено переліки постів радіаційного та хімічного спостереження,пунктів видачі засобів індивідуального захисту органів дихання. У структурних підрозділах відділення оновлено матеріали Інформаційно-довідкового куточка з питань ЦЗ, підготовлені працівниками ОМК Центру.

        Організатори Місячника ЦЗ не обминули увагою питання техногенної безпеки, які безпосередньо пов’язані з професійною діяльністю Гайсинського відділення ПАТ «Вінницягаз» та стосуються зберігання, транспортування, використання газу. Фахівцями уточнено (скореговано) План взаємодії служб і сил цивільного захисту на випадок виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної з аварійним відключенням газо-, енерго-, водопостачання. В рамках Місячника проведено: круглий стіл «Взаємодія служб екстреної допомоги у разі виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру» з залученням досвідчених фахівців екстрених служб району; тактико-спеціальні навчання санітарної дружини управління та рятувальних ланок; практичне заняття з надання домедичної допомоги.

        Протягом Місячника ЦЗ, зі всіма верствами населення проводилась посилена інформаційно-роз’яснювальна робота: розповсюджувались пам’ятки-звернення до громадян щодо безпечного користування газом, проводились тематичні лекції, бесіди з питань цивільного захисту з використанням навчально-методичних матеріалів, розроблених працівниками ОМК Центру. Діти та молодь є частиною населення, яка потребує постійної уваги та допомоги  з боку дорослих, щодо  отримання важливих знань і навичок з безпечної життєдіяльності та основ цивільного захисту. Для вихованців дитячих садочків та учнів шкіл розгорнули виставку сучасних приладів радіаційної та хімічної розвідки, організовували  тематичні конкурси, вікторини, демонстрували  відеосюжет «Обережно, газ!».

        За підсумками обласного огляд-конкурсу, що проводився в рамках Місячника ЦЗ,  кращими серед підприємств, установ і організації  визначено дві установи, одною з яких є Гайсинське відділення ПАТ «Вінницягаз». Переможців нагороджено грамотами Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації.

        Отже, підсумовуючи результати роботи відділень Регіональної газової компанії ПАТ «Вінницягаз» під час Місячника цивільного захисту, зазначаємо, що мета, яка ставилась керівництвом компанії, досягнута, а це значить, що отримані знання та закріплені на практиці навички поводження у надзвичайних та непередбачуваних ситуаціях убезпечать працівників компанії і населення області від різного виду загроз.

 

      Методист обласного методичного кабінету    Ольга  Гловацька

 

 

 

 

 

 

 

© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку