Робота представників Центру на виборчих дільницях

25 травня 2014 року українці свідомо робили свій вибір Президента України на найближчі п’ять років.

На Вінницькій дільничній виборчій комісії № 051453 (12-й територіальний виборчий округ), розташованій на вул. Фрунзе, 4 (Комплекс-1) відповідно до комп’ютерного жеребкування головою ДВК було обрано мене, Дев’ятого Сергія Миколайовича.

В цей день на вибори до ДВК №051453 прийшло близько однієї тисячі мешканців району, тому протягом 12-ти годин (з 8.00. до 20.00) усі члени комісії були залучені до відповідальної та, можна сказати, нелегкої роботи. До того ж, протягом дня, спостерігалась висока температура повітря – близько +30 градусів, що в свою чергу ускладнило працю на дільниці, особливо людей у віці. Близько 23 години 20 хвилин, коли йшов остаточний підрахунок голосів та оформлення протоколів, одному із членів ДВК стало зле, людина втратила свідомість.

Завдяки моїм професійним діям (я проходив військову службу на посаді командира рятувальної роти) та діям помічника начальника чергової зміни оперативно-координаційного центру УДСНС України у Вінницькій області капітана служби цивільного захисту Дмитра Назаренка, який на той час чергував на виборчій дільниці, людині було вчасно і правильно надано домедичну допомогу. За лічені хвилини потерпілий прийшов до свідомості.Отже, кваліфіковані, чіткі, злагоджені дії членів комісії врятували життя людині. Як бачимо, колишніх рятувальників не буває.

Сергій Дев’ятий, старший майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних та м. Вінниці курсів удосконалення керівних кадрів

© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку