Розпочато навчання з пожежно-технічного мінімуму

Відповідно до Кодексу цивільного захисту та постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 року № 444 особи, яких приймають на роботу, пов’язану з підвищеною пожежною небезпекою, мають попередньо пройти спеціальне навчання (пожежно-технічний мінімум) за відповідними Програмами.

Навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області, а саме циклом практичної підготовки обласних та м. Вінниці курсів удосконалення керівних кадрів, відповідно до «Організаційно-методичних вказівок з підготовки працюючого населення до дій у надзвичайних ситуаціях» від 23. 09. 2013 року № 02-10281/164 розроблені та погоджені з Управлінням ДСНС України у Вінницькій області Програми:

- спеціального навчання з пожежно-технічного мінімуму з особами, які є відповідальні за пожежну безпеку на підприємствах;

- спеціального навчання працівників суб’єктів господарювання, які зайняті на роботах з підвищеною пожежною небезпекою.

На протязі листопада - грудня 2013 року було проведено ретельну підготовчу роботу до проведення цих навчань: оповіщення відповідальних осіб, збір заявок, формування даних реєстру, відпрацювання план-конспектів, тощо.

Слід зазначити, що в Центрі такі навчання проводяться вперше і тому всі зусилля керівного складу та педагогічних працівників були спрямовані на їх якісне та високопрофесійне проведення.

Нарешті перші результати: 22 січня працівники ПАТ «Вінницької кондитерської фабрики» стали першими слухачами з пожежно-технічного мінімуму.

В подальшому, планом роботи Центру на 2014 рік передбачено проведення навчань з пожежно-технічного мінімуму на інших підприємствах, установах та організаціях області.

Завідувач лабораторією забезпечення навчального процесу С.М. Дев’ятий

/   /  
© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку