Семінар для керівників та призначених осіб з питань ЦЗ дошкільних закладів освіти Липовецького району

Семінар для керівників та  призначених осіб з питань ЦЗ

дошкільних закладів освіти Липовецького району 

        20 лютого 2018 року на базі Липовецької райдержадміністрації відбувся інструктивно-методичний семінар для керівників та призначених осіб з питань цивільного захисту закладів дошкільної освіти Липовецького району. Захід підготовлено та проведено методистами обласного методичного кабінету (ОМК) НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області (за сприяння відділу освіти Липовецької  райдержадміністрації в особі її керівника Інни Ярославівни Косач).

        Методисти ОМК ознайомили керівників та вихователів-методистів (призначених осіб з питань ЦЗ) закладів дошкільної освіти району з організацією роботи за напрямком «Основи безпеки життєдіяльності та цивільного захисту»; підготовкою та методикою проведення «Тижня безпеки дитини» і «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності». Для педагогів було проведено майстер-клас щодо обладнання та оснащення «Інформаційно-довідкового куточка з питань цивільного захисту» – важливої складової матеріально-технічної бази закладу дошкільної освіти.

        Особливу увагу організатори заходу приділили практичній складовій основних заходів з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності у садочку та  темі удосконалення якості навчально-виховної роботи з вихованцями щодо особистої і колективної безпеки у разі загрози та виникнення надзвичайної (непередбачуваної) ситуації. Учасники семінару мали змогу подивились відеофільм щодо дій колективу дошкільного закладу освіти  у разі загрози (або виникнення) надзвичайної ситуації. Їм  також було презентовано навчально-методичне забезпечення заходів «Тижня безпеки дитини» і «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності», яке вони мали змогу  отримати на електронних носіях по закінченні семінару.

        В ході «Круглого столу» його учасники змогли обмінятися власним досвідом з організації роботи за напрямком «Основи безпеки життєдіяльності та цивільного захисту», а під час  анкетування поділитися своїми враженнями щодо отриманої на семінарі інформації.

        Сподіваємося, що в роботі дошкільних закладів освіти району за напрямком «цивільний захист та безпека життєдіяльності» будуть відстежуватися єдині підходи до організації та проведення заходів з ЦЗ, а також цілеспрямована і систематична робота колективів дошкілля  щодо підвищення рівня колективної безпеки.

.                                     

        методист ОМК  О.В.Гловацька

 

© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку