Семінар для педагогічних працівників Вінницького обласного комунального гуманітарно - педагогічного коледжу

Семінар для  педагогічних  працівників Вінницького обласного комунального гуманітарно - педагогічного  коледжу

      14 травня 2019 року на базі Вінницького обласного комунального гуманітарно - педагогічного  коледжу відбувся семінар для педагогічних працівників закладу – кураторів навчальних груп на тему: «Організація підготовки та методика проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» в педагогічному коледжі». Семінар підготували та провели працівники обласного методичного кабінету: завідувач обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області Наталя Вовченко та методист обласного методичного кабінету Ольга Гловацька. Захід  відбувся за ініціативи  фахівця з цивільного захисту гуманітарно-педагогічного коледжу Валерія  Рубана та  сприяння директора коледжу Костянтина Войцехівського.

      В ході семінару, педагогічних працівників – кураторів навчальних груп ознайомили з документами, які регламентують проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності»; організацією підготовки та методикою проведення Тижня; плануванням заходів Тижня у І-му та ІІ-му семестрах.

      На семінарі обговорювались питання удосконалення якості освітньої  роботи з учнівською молоддю  щодо особистої  і колективної безпеки  та підготовки молоді до вмілих дій у разі загрози або виникнення надзвичайних, нестандартних побутових ситуацій а також в умовах терористичного акту. Наталя Вовченко наголосила на підвищенні рівня  захисту учасників освітнього процесу шляхом вивчення порядку дій за сигналом «Увага всім!». Ольга Гловацька  привернула увагу педагогічних  працівників  до навчально-методичного  забезпечення  Тижня  та  презентувала  учасникам семінару пам’ятки, плакати, методичні рекомендації і брошуру «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності», які стануть у нагоді кураторам навчальних груп під час підготовки  та проведення заходів Тижня. Доповідачі  супроводжували свої виступи цікавими  навчальними відеосюжетами та відеороликами, змістовними  презентаціями.

       Підводячи   підсумки  семінару, фахівець з цивільного захисту гуманітарно-педагогічного коледжу Валерій  Рубан подякував працівникам Центру за змістовний та актуальний за тематикою семінар. «Оскільки освітній заклад навчає майбутніх педагогів, вкрай важливо сьогодні навчити їх берегти власне життя та правильно діяти під час виникнення надзвичайних ситуацій. Цей досвід згодом вони передадуть й своїм учням», –  зазначив В. Рубан.

 

Методист ОМК                                                        Ольга Гловацька

 

 

© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку