СЕМІНАР-НАРАДА ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» РЕГІОНАЛЬНОЇ ФІЛІЇ «ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ»

 

СЕМІНАР-НАРАДА

пУБЛІЧНОГО  АКЦІОНЕРНОГО  ТОВАРИСТВА «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ»

РЕГІОНАЛЬНОЇ ФІЛІЇ «ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ»

 

                                               

                07 червня 2017 року згідно Плану роботи регіональної філії «Південно-західна залізниця» ПАТ «Українська залізниця» на базі виробничого підрозділу Козятинської дирекції залізничних перевезень було проведено семінар-нараду на тему: «Основні завдання та функціонування цивільного захисту в особливий період на Регіональній  філії «Південно-західна залізниця», в якій прийняли участь посадові особи та фахівці відповідальні за цивільний захист: ВП Київської дирекції залізничних перевезень; ВП Козятинської дирекції залізничних перевезень; ВП Жмеринської дирекції залізничних перевезень; ВП Коростенської дирекції залізничних перевезень; ВП Конотопської дирекції залізничних перевезень; Спеціальний відділ філії «Південно-західна залізниця». Мета заходу - підвищення кваліфікації посадових осіб та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту в особливий період.

        Для участі в заході, було запрошено працівників Навчально-методичного центру цивільного заходу та безпеки життєдіяльності Вінницької області.

Відкрив семінар  начальник спеціального відділу філії «Південно-західна залізниця»  Збуржинський Владислав Францович, з доповіддю  на тему: «Загальні завдання цивільного захисту. Планування роботи з питань цивільного захисту на залізничному транспорті».

 

       Заступник начальника Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Вінницької області полковник служби цивільного захисту Шевчук Анатолій Михайлович ознайомив присутніх із історією виникнення навчально-методичного центру та основними його завданнями,   зупинився на питаннях   організації та проведення функціонального навчання  керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, а також про   стан природно-техногенної безпеки Вінницької області за 2016 рік та п'ять місяців 2017 року, акцентувавши увагу на найбільш характерних і резонансних надзвичайних ситуаціях і подіях. 

Виступ старшого майстра виробничого навчання НМЦ ЦЗ та БЖД у Вінницькій області Шкільнюка Анатолія Олександровича було присвячено змінам в організації та проведенні СОН, СОТ згідно «Рекомендацій щодо проведення спеціальних навчань і тренувань з питань цивільного захисту» та проблемних питань в організації цивільного захисту на об'єктах господарювання.

 

   Особливо цікавою була доповідь начальника циклу практичної підготовки Центру підполковника служби цивільного захисту Скорбача Олександра Олександрович, який довів до присутніх основні  вимоги нормативних документів щодо організації належного протипожежного режиму на суб’єктах господарювання і порядку  дій в разі виникнення пожежі та ацентував увагу на необхідності навчання населення питанням пожежної безпеки. По завершенню доповіді  було продемонстровано  та прокоментовано навчальні відеофільми про виникнення та розповсюдження пожежі в житлових будинках та будинках господарського призначення.    

    Начальник спеціального сектору виробничого підрозділу Жмеринської дирекції залізничних перевезень Ковалишин  Володимир Петрович виступив з доповіддю «Евакуація населення залізничним транспортом при надзвичайних ситуаціях» та презентував присутнім фільм про проведення командно-штабних тренувань у Тульчинському районі.  Начальник сектору цивільного захисту Регіональної філії «Південно-західна залізниця»  Французов Олександр Борисович висвітлив тему: «Утримання захисних споруд», наголосив  на  необхідності  проведені відповідних  ремонтних робіт та відмітив кращі захисні споруди.  

Доповіді учасників семінару викликали жваве обговорення,  кожен із присутніх  мав можливість висловити свою точку зору на проблемні питання та запропонувати правильний шлях щодо їх вирішення.

      Підводячи підсумки семінару-практикуму,  начальник спеціального відділу філії «Південно-західна залізниця»  Збуржинський В. Ф. зупинився на проблемних питання щодо організації заходів цивільного захисту, відзначив високий рівень проведеного заходу та підкреслив його важливість. Особливу подяку виразив працівникам навчально-методичного центру за активну участь у семінарі.

 

Завідувач навчально-консультаційного пункту

(у м. Козятині)   С.К. Кутяшев

 

 

© 2013–2018, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку