Семінар-практикум з керівниками навчальних груп підготовки працівників ПАТ «Вінницягаз»

Семінар-практикум з керівниками навчальних груп підготовки працівників ПАТ «Вінницягаз»

4 квітня на базі головного підприємства ПАТ «Вінницягаз» проведений семінар-практикум для керівників навчальних груп підготовки працівників об’єктів товариства.

Відкрив семінар та оголосив план його проведення начальник РСО – фахівець з ЦО ПАТ «Вінницягаз» В. Чопляк.

Завідувач Вінницькими міськими курсами ЦО ІІ-ої категорії С. Дев’ятий проінформував учасників заходу про основні положення «Кодексу цивільного захисту», який набирає чинності з 1 липня 2013 року. Особливу увагу він звернув на моменти, що безпосередньо стосуються об’єктів господарювання.

Методист НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області Р. Гатауллін у своєму виступі довів присутнім основні поняття про надзвичайні ситуації і як вони класифікуються за видами та рівнями згідно законодавства України. Виступаючий акцентував увагу слухачів на надзвичайних ситуаціях, характерних для м. Вінниці і Вінницької області.

Аналіз надзвичайних ситуацій, які мали місце на території Вінницької області у 2012 році, провела завідуюча методичним кабінетом центру Н. Вовченко. Емоційний виступ Наталії Олександрівні не залишив байдужим нікого з присутніх в залі, особливо коли мова йшла про загибель людей (в тому числі дітей). Окремо була окреслена проблема суїциду, яка стає все більш гострою як в нашому регіоні, так і в державі в цілому.

Всі виступи супроводжувались мультимедійними презентаціями. Наприкінці учасникам семінару були продемонстровані відеосюжети про найбільш резонансні надзвичайні ситуації на території України, які також викликали жвавий інтерес присутніх.

Підводячи підсумки проведення семінару-практикуму, організатори дійшли висновку, що такі заходи дуже корисні і потрібні. Керівництво ПАТ «Вінницягаз» виразило подяку працівникам НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області і висловило бажання і надалі співпрацювати з питань навчання своїх працівників в системі цивільного захисту.

Методист НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області Р. Гатауллін

© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку