Святкування Дня рятівника

17 вересня в актовій залі Головного управління ДСНС України у Вінницькій області відбулися урочисті збори, присвячені Дню рятівника. Свідченням високої соціальної значимості самовідданої праці вінницьких рятувальників стало те, що привітати кращих представників цієї мужньої професії прийшло багато гостей – представників влади, підприємств і організацій міста Вінниці і області. Основною думкою усіх виступів стало те, що рятувальники і всі, хто працює в системі цивільного захисту області, гідно виконують свій професійний обов’язок. Підтвердженням цьому є дуже високий рейтинг особового складу і працівників служби порятунку серед населення нашої області, повага людей постраждалих від бойових дій населених пунктів Донбасу, де наші рятувальники допомагали і нині допомагають налагоджувати мирне життя.

Не залишилась без уваги і праця представників Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області. Запрошені на урочисті збори начальник циклу практичної підготовки обласних та м. Вінниці курсів вдосконалення керівних кадрів підполковник служби цивільного захисту Скорбач О.О., начальник адміністративно-господарського відділення Гаврилішен А.П., методист обласного методичного кабінету безпеки життєдіяльності населення Гатауллін Р.Г. були заохочені почесними грамотами Вінницької обласної державної адміністрації та обласної Ради, а начальник Центру Чухрій Ю.В. – Почесну відзнаку Асоціації ветеранів війни та МНС України «Орден – честь і слава».

В цей же день в приміщенні НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області також відбулися урочисті збори, на яких керівник установи привітав працівників з професійним святом, зачитав привітання керівників держави, ДСНС і області, а також наказ по Інституту державного управління у сфері цивільного заказу, в якому декілька працівників Центру також було заохочено.

Завершуючи урочисті збори з нагоди Дня рятівника начальник Центру побажав всім присутнім міцного здоров’я, наснаги, терпіння та мирного неба над головою.

Методист ОМК БЖД населення

Гатауллін Р.Г.

 

/   /   /
/   /   /
© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку