Відкритий урок із групою слухачів за категорією – Інженерно-технічні працівники, які очолюють ланки, групи з обслуговування захисних споруд.

Відкритий урок

із групою слухачів за категорією – Інженерно-технічні працівники,

які очолюють ланки, групи з обслуговування захисних споруд.

 

      Відповідно до організації  навчального процесуНавчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Вінницької області 11 травня 2018 року старшим майстром виробничого навчання обласних та м. Вінниці курсів удосконалення керівних кадрів 2 категорії  Шкільнюком Анатолієм Олександровичем, на базі Комунального підприємства «Вінницяоблводоканал»,  був проведений відкритий урок із групою слухачів за категорією – Інженерно-технічні працівники, які очолюють ланки, групи з обслуговування захисних споруд.

      Заняття проведене за темою: Обладнання захисних споруд. Обслуговування захисних споруд та підготовка їх до укриття працюючого населення. В якості учбового місця було вибране сховище підприємства.

      Під час проведення занять слухачі мали можливість ознайомитись із конструктивними елементами захисної споруди, інженерно-технічними системами життєзабезпечення, правилами їх утримання і обслуговування. Вони також отримали підбірку зразків документів, які регламентують  правила експлуатації сховищ цивільного захисту. Слухачі мали можливість задати питання, що їх зацікавили і отримали необхідні роз’яснення.

       На занятті були присутні викладачі і майстри виробничого навчання Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Вінницької області.

 

Старший майстер ВН А.О.  Шкільнюк

© 2013–2018, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку