Відповідальне ставлення до вивчення Кодексу цивільного захисту.

Відповідальне ставлення до вивчення Кодексу цивільного захисту.

На виконання окремого доручення Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 11 жовтня 2013 року та з метою вивчення положень Кодексу цивільного захисту України в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області викладачами обласних та міста Вінниці курсів удосконалення керівних кадрів було опрацьовано лекційні матеріали щодо вивчення розділів Кодексу цивільного захисту та проведено заняття з особовим складом Центру.

Під час занять було обговорено всі розділи Кодексу, але найбільшу увагу приділено розділам: «Єдина державна система цивільного захисту», «Повноваження суб’єктів забезпечення цивільного захисту» та «Захист населення і територій від надзвичайних ситуацій». По завершенню вивчення розділів Кодексу цивільного захисту 12 листопада 2013 року із особовим складом Центру було проведено залік на знання розділів Кодексу цивільного захисту.

8 листопада 2013 року в Управлінні ДСНС України у Вінницькій області, у системі професійної підготовки, відбулися заняття з керівним складом Управління по вивченню Кодексу цивільного захисту України. Заняття провів викладач обласних та міста Вінниці курсів удосконалення керівних кадрів Батманов О.Ф. Рятувальникам були доведені та роз’ясненні основні розділи, глави, статті Кодексу цивільного захисту України, завдання щодо його реалізації.

Жвавий інтерес у слухачів викликала організація оперативного реагування на масштабні надзвичайні ситуації, а також в проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт, які покладені на сили цивільного захисту.

Прийняття та введення в дію Кодексу цивільного захисту України, реалізація його положень забезпечить конкретизацію та розкриття питань цивільного захисту.

Методист курсів Тетяна Вовк

© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку