Засідання методичного об’єднання за участю вчителів предмету «основи здоров’я»

Традиційно двічі на рік (напередодні нового навчального року та на початку другого навчального семестру) міський методичний кабінет (ММК) департаменту освіти Вінницької міської ради проводить засідання методичного об’єднання вчителів предмету «Основи здоров’я», в яких беруть участь методисти обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. 23 серпня 2013 року чергове засідання пройшло на базі загальноосвітньої школи №4 Вінницької міської ради. Тема засідання: «Формування вмінь та навичок, наукового світогляду, морально-ціннісних уявлень про здоровий спосіб життя на уроках предмету «Основи здоров’я».

На початку засідання методист з навчальних дисциплін ММК Старченко В.В. розповів про особливості викладання предмету «Основи здоров’я» в 2013–2014 навчальному році, довів до присутніх вимоги Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти до програм даного предмету, який вводиться в дію з 1 вересня 2013 року, а також довів вимоги щодо ведення ділової документації та класних журналів.Далі досвідом роботи з учнями поділилися вчителі предмету «Основи здоров’я»:

- Себестіянівська А.А., НВК: ЗШ І–ІІІ ст. – гімназія №30, тема: «Шкідливі звички. Тютюнопаління»;

- Янович В.В., ЗШ І–ІІІ ст. №36, тема: «Шкідливі звички. Наркоманія».

Старший інспектор сектору ЮЗ та ПР ВДАІ ВМУ України у Вінницькій області капітан міліції Гордієнко Р.В. довів інформацію про дорожньо-транспортні пригоди (ДТП), які виникли в цьому році в м.Вінниці за участі школярів, розповів педагогам про особливості профілактики ДТП з дітьми.

Методист обласного методичного кабінету БЖД населення НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області Гатауллін Р.Г. поділився інформацією щодо нових навчально-методичних розробок обласного методичного кабінету, які допоможуть педагогічному складу всіх ланок якісно підготувати та провести навчальні заняття та заходи з питань ЦЗ та БЖД з учнями, а також довів відомості щодо спільної роботи Центру з органами освіти міста та області в новому навчальному році.

Завершив засідання ММК майстер-клас з курсу «Захисти себе від ВІЛ. Школа проти СНІДу» (вчитель ЗШ І-ІІІ ст. №27 Герун Г.О.).

Кожний учасник засідання ММК отримав методичні матеріали з викладання предмету «Основи здоров’я» в 2013 – 2014 навчальному році, а також проведення інших заходів щодо забезпечення безпеки дітей в школі та в позаурочний час.

Р.Г. Гатауллін, методист обласного методичного кабінету БЖД населення

© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку