Засідання науково-методичної ради

17 квітня 2013 року на базі Вінницького національного аграрного університету (ВНАУ) відбулось планове виїзне засідання науково-методичної ради з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності населення Вінницької області, яке було присвячене проблемам викладання нормативних дисциплін «Безпека життєдіяльності» та «Цивільний захист» у вищих навчальних закладах.

Під час засідання була розглянута низка питань щодо програмного та методичного забезпечення викладання навчальних дисциплін «Безпека життєдіяльності», «Цивільний захист», «Охорона праці» у ВНАУ, застосування у навчальному процесі інноваційних технологій, організації виховної роботи зі студентами з метою підвищення рівня їх теоретичних та практичних знань, а також пропаганди здорового та безпечного способу життя серед студентської молоді.

Доктор технічних наук, професор Веселовська Н.Р. розповіла присутнім про навчальний заклад (ВНАУ), а також про кафедру «Охорони праці та безпеки життєдіяльності», де і відбулось планове засідання науково – методичної ради.

Далі кандидат технічних наук, доцент Спірін А.В. провів детальний аналіз навчальних програм з дисциплін «Безпека життєдіяльності», «Цивільний захист» та «Охорона праці» за якими навчаються студенти університету. Анатолій Володимирович висвітлив питання проведення практичних і лабораторних робіт та оцінювання знань студентів, потім поділився власним досвідом застосування інноваційних технологій у навчальному процесі.

Наступний доповідач – асистент кафедри Твердохліб І.В. розповів про застосування інноваційних електронних технологій у викладанні нормативних дисциплін, а також провів мультипрезентацію по темі: «Мікроклімат виробничого середовища».

Кандидат технічних наук, доцент Кормановський С.І. висвітлив основні напрямки виховної роботи, спрямованої на формування у студентів знань, умінь та навичок безпечної життєдіяльності.

В ході засідання члени науково-методичної ради оглянули навчальну матеріально-технічну базу кафедри, яка є доволі сучасною і потужною, високо оцінили рівень організації навчально-виховного процесу з нормативних дисциплін, а також мали змогу обмінятись досвідом роботи.

Завідуюча методичним кабінетом

НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області

Вовченко Н.О.

© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку