Засідання педагогічної ради

Засідання педагогічної ради

       У відповідності до плану  роботи 21 грудня 2017 року було проведено чергове засідання педагогічної ради навчально – методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області.    

       З підсумками роботи за навчальний рік виступили керівники структурних підрозділів Центру  :

       - начальник обласних та м. Вінниця  курсів підвищення кваліфікації керівних кадрів 2 категорії Кирилюк В.В.;

       - начальник циклу практичної підготовки підполковник служби ЦЗ  Скорбач О.О.;

       - завідувач обласним методичним кабінетом Вовченко Н,О.;

       - начальник фінансово – економічної групи Куликовська М.В.

       Про роботу навчально – консультаційних пунктів у поточному році звітували Алексєєв О.В. (м.Могилів – Подільський), Сашко Т.Я. (м.Хмільник), Кутяшев С.К. (м. Козятин) та Осаулов О.П. (м. Жмеринка).

       Результатам моніторингу діяльності пунктів присвятила свій виступ заступник голови комісії по контролю освітної діяльності – заступник завідувача обласних та м. Вінниця  курсів підвищення кваліфікації керівних  кадрів 2 Дем’янюк Г.О.

      З побажаннями подальших успіхів у роботі центру виступив начальник відділу організації заходів цивільного захисту Управління організації реагування на НС та ЦЗ Головного управління ДСНС України у Вінницькій області полковник сл..ЦЗ Вінниченко Б.Б.

      Узагальнив підсумки роботи за навчальний рік по поставив завдання на наступний рік начальник навчально – методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності області Чухрій Ю.В.

 

Викладач обласних курсів М. Москаленко

© 2013–2018, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку