Засідання ради керівників дошкільних навчальних закладів вінницької області

20 лютого 2013 року методисти методичного кабінету Гловацька О.В. таГатауллін Р.Г. взяли участь у засіданні Ради керівників дошкільних навчальнихзакладів (ДНЗ) Вінницької області (в рамках постійно діючого семінару з ЦЗ таБЖД).

Методист Гловацька О.В. у виступі по темі: «Основні напрямки роботидошкільного навчального закладу з ЦЗ та БЖД» розповіла про особливостіпроведення цієї роботи в ДНЗ області, на що необхідно звернути увагу в роботіз дітьми, педпрацівниками, обслуговуючим персоналом та з батьками. Такожметодист Гловацька О.В. довела до присутніх інформацію про інструктивно-методичний семінар «Організація підготовки та методика проведення «Тижнябезпеки дитини» в дошкільному навчальному закладі», який був проведений 14лютого на базі опорного (з питань ЦЗ та БЖД) ДНЗ №5 м. Могилів-Подільського. Методист відмітила високий рівень підготовки і проведенняданого заходу, подякувала завідуючій ДНЗ Гусак Н.В., яка була присутня назасіданні Ради керівників ДНЗ.

Методист Гатауллін Р.Г. у своєму виступі довів вимоги керівнихдокументів щодо оформлення в дошкільних навчальних закладах«Інформаційно-довідкових куточків з цивільного захисту». Присутнім булипоказані зразки куточків, роз’яснені порядок розміщення інформації, якіелементи повинні бути обов’язковими, як краще розмістити куточок вприміщенні дошкільного навчального закладу та ін. Також методист ГатауллінР.Г. повідомив, що необхідний матеріал та відомості для оформлення куточкаможна отримати в НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області.

© 2013–2019, «НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області»
Форма зворотного зв'язку